ssrg (ssrg) wrote,
ssrg
ssrg

Нарешті наші футболісти порадували.

Порадували - в 3 турі єврокубків. Незважаючи на "вліт" Шахтаря (то якось не сильно засмутило - див. попередній пост http://ssrg.livejournal.com/1990.html) і програш Карпат (більшого від них і не чекав, див. там же) враження дуже позитивні, і настрій піднесений ))
По-перше Металліст виграв, попри мої пессимістичні очікування! І як виграв! Прпустивши першими, "металурги" не тільки відігрались, але ще й, граючи в меншості 35 останніх хвилин, зуміли забити переможний мяч!!! Після того сумнівного вилучення Тайсона думав - хоч би нічийний рахунок втримали, очечко заробили. А вони не тільки втримали, а й забили!!! І забили гол-красень (Шавьер)!
Ну і нарешті Динамо віграло. Після вльоту Шерифу був повний мандраж, а що тоді голландці з нами зроблять? Але попри всі страхи, Динамо виграло! Не дуже переконливо, валідольно - але максимум очок здобуто! Та й дивитись матч не скучно було )) Порадувала впевнена поведінка Лужного, мож йому і вдасться зорганізувати цих, загалом непоганих футболерів, і молодь непогано входить в гру.
Перемога над Волинню в ЧУ підтримала гарний настрій - знову непереконлива гра, але ж перемога. Лужний на прес-конф-ї подякував Кварцяному за школу юності своєї )) - приємно, порядні взаємовідносини.
Був час глянути на матч Реалу з Міланом. Вразила "зрілість" Мілану - Зеєдорф, Пірло, Гаттузо, Неста - здається вони грали ще в минулому столітті )) Та й Рональдіньйо з Ібрагимовичем давненько вже засвітились як "зірки", а Піппо Шндзагі, що вийшов на заміну підсилити напад - взагалі "музейний експонат )) З Реалом ветеран Мілану не справились, цікаво буде подивитись чого досягнуть в кінці сезону.
Tags: Динамо, Лига Европы, Шахтер, еврокубки, надія, футбол, єврокубки
Subscribe

 • (no subject)

  Збирався на мітинг протесту проти введення налогового кодексу ( http://blog.i.ua/community/662/575583/), але трохи )) переплутав дати і подався до…

 • Перевірка функціонування LiveJournal

  Років 10 не робив дописів в LiveJournal. Багато що змінилося за цей час і в офлайному світі і в інтернеті. Тепер не можна мандрувати Кримом а там…

 • (no subject)

  Конец 2010 выдался тяжелым. Много малорентабельной и малоинтересной работы. Может какое космическое влияние? Как всегда в декабре - самые короткие…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments